Chęć zapewnienia zdrowych i smacznych owoców spowodowała, że stworzyliśmy zatorską plantację truskawek deserowych. Naszej działalności stale towarzyszy hasło „Jesteś tym co jesz”, dzięki czemu do uprawy podchodzimy w sposób odpowiedzialny i rzetelny. Przestrzegamy najsurowszych norm w zakresie stosowania nawozów i środków ochrony roślin, opierając się w większości na biologicznych sposobach walki z chorobami i szkodnikami.

Plantacja prowadzona jest w oparciu o najnowocześniejsze technologie, umożliwiające precyzyjne zadbanie o każdą sadzonkę i każdy owoc.

Uprawa odbywa się na rynnach pod daszkami foliowymi, pozwalającymi zarówno na szybsze dojrzewanie owoców i zapewnienie im optymalnych warunków bez szkodliwego działania czynników atmosferycznych, jak i na sprawne wentylowanie uprawy, co przekłada się na zmniejszone problemy z chorobami grzybowymi. Dzięki temu ograniczona jest konieczność stosowania środków ochrony roślin.

Podlewanie i nawożenie odbywa się poprzez kapilary i jest sterowane komputerowo, dzięki czemu mamy pewność, że sadzonki otrzymują dokładnie tyle składników ile potrzebują.

Warto wspomnieć o naszej wyszkolonej załodze dbającej o najwyższą jakość zrywanych truskawek.